Přihlášení

zůstat přihlášen na tomto počítači
Nemáte ještě vytvořený účet? Zaregistrujte se! Nebo jste zapomněli heslo?

Obnovení zapomenutého hesla


Registrace nového uživatele

muž žena souhlasím se všeobecnými podmínkami užívání služby
STRUČNĚ
|||
Právě běží
ČT1 ČT1
05:15
MAG
+
Zasedací pořádek
Pokud chcete být ve společnosti jako ryba ve vodě, L. Špaček vám poradí, jak na to (2004). Režie R. Špaček
ČT2 ČT2
04:50
DOK
+
O slavném malíři jižní Moravy s pásmem písní cimbálové muziky Danaj (2002). Režie P. Ryšavý
PRIMA PRIMA
04:30
+
Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka
PRIMA COOL PRIMA COOL
03:35
+
Obrovský medvěd grizzly utekl ze zajetí a rozsévá paniku v malém horském městečku. Pátrají po něm ochranáři, zlí zbohatlíci i chlapec Josh, aby získal kamarády v novém městě... Americký dobrodružný film (1999). Hrají D. Baldwin, R. Smith, M. Greenová, C. Peldonová a další. Režie S. McNamara
PRIMA LOVE PRIMA LOVE
04:30
+
Dokáže změnit váš život, když si vyměníte jídelníček s někým, kdo je váš přesný opak? Přežije obézní člověk hladovění, jaké podstupuje vychrtlík? A může extrémní hubeňour vůbec fyzicky spořádat obří porce a půlnoční svačinky? Uvidíte v britské reality show (2011)
ÓČKO ÓČKO
02:35
HUDBA
+
proud klipů se vzkazy diváků Óčka
ČT sport ČT sport
04:45
SPORT
+
Rally Itálie
Dokument o průběhu závodu Mistrovství světa rally 2015
HARMONIE TV HARMONIE TV
04:35
+
Taneční videoklipy
Hodina videoklipů nejen taneční hudby.
|||
Následuje
ČT1 ČT1
05:30
ZPR
+
Náchodská radnice chce získat od státu dva vrty s minerální vodou Ida. Pokud se to podaří, může to pomoci se znovuobnovením lázeňství. Do ústeckých ulic poprvé vyrazí nových dvacet strážníků. Hned první den budou nasazeni do problémových lokalit. V Karlových Varech začíná 50. ročník MFF. Pořadatelé finišují s přípravami.
06:00
MAG
+
Bylinková ulice
Léto je za dveřmi. Čeká nás malá bylinková rekapitulace i plány do budoucna. Režie V. Karas
06:30
ZÁB
+
Přijměte pozvání B. Polívky a jeho hostů M. Dietlové, M. Ebena a A. Goldflama (2005). Režie R. Chudoba
07:25
DOK
+
Ve věku 91 let zemřel výjimečný divadelní a filmový herec Ladislav Chudík, představitel primáře Sovy v Nemocnici na kraji města. Jako vzpomínku uvádíme dokumentární film 13. komnata, který připomíná mnohdy nesnadnou životní cestu této legendy československého herectví (2010). Připravila Y. Vavrová
07:50
FILM
+
Malá komedie o hledání ženicha (1984). Hrají: J. Bohdalová, J. Somr, V. Žilková, V. Dlouhý, S. Zázvorková, L. Kopřiva, R. Rázlová, L. Termerová, Z. Bydžovská, L. Žulová, S. Fišer, J. Asterová a další. Scénář H. Pawlowská a M. Adamec. Kamera S. Rašilov. Režie L. Lipský ml.
ČT2 ČT2
05:25
DOK
+
Provence očima Jana Šmída
Kde kozičky dávají dobrou noc
05:30
DĚTI
+
Jak holky chodí s holkama
Dospívání jako vzrušující cesta za novými přáními, touhami a sny. Americký seriál (2005). Hrají: G. Christianová, M. Musgraveová, M. Cohen, C. Hunter a další. Režie Paul Hoen
06:00
DĚTI
+
Do pohádky
06:05
DĚTI
+
Noddy a duha. Angličtina je zábavná, když si při ní máte s kým hrát! Britský cyklus
06:30
DĚTI
+
Trampoty rodičů
Neposedný kluk a jeho čtyřnohý kamarád společně prožívají dobrodružství. Animovaný seriál
06:35
DĚTI
+
Zábavné příběhy sloní rodiny. Animovaný seriál
07:00
DĚTI
+
Parta správných kluků řádí ve francouzském animovaném seriálu
07:15
DĚTI
+
Nejlínější kocour na světě je schopen všeho. Mějte se před ním na pozoru! Americko-francouzský animovaný seriál
07:30
DĚTI
+
Veselou skládanku pohádek a písniček uvádějí plyšáci z kouzelného paloučku. Uvidíte seriály: Emilka, Byla jednou koťata, Eddy a medvěd, Vosa Marcelka, Statečná autíčka, Ovečka Shaun, Příšerky a já. Kamarádi, máme vás rádi!
NOVA NOVA
06:15
SERIÁL
+
Oggy, dobrosrdečný, tlustý kocour nemá rád nic jiného než poklidné podřimování u televize. Tři zlomyslní švábi Joey, Marky a Deedee se však svým neustálým obtěžováním postarají o to, aby poklidný život, po kterém tučný kocour tak touží, skončil... Kanadsko-francouzský animovaný seriál.
06:25
SERIÁL
+
Znovu probuzené monstrum jménem Monsuno se přidá ke třem dobrodružství hledajícím dětem. Chase, Jinja, a Bren společně s Monsunem pátrají po Chaseově otci, který Monsuna stvořil. Americký animovaný seriál.
06:45
SERIÁL
+
Padouch Red Skull umírá. Ve snaze získat zdravé tělo, do kterého by přenesl svou mysl, se rozhodne unést Kapitána Ameriku. Ale v záloze má i řadu dalších ďábelských plánů. Jenže Avengers se jen tak nedají... Americký animovaný akční seriál.
07:10
SERIÁL
+
I ten nejmenší si může troufnout na velké věci... Americký animovaný seriál.
07:35
SERIÁL
+
Nerozluční kumpáni Tom a Jerry, jsou opět tady. Jsou ještě hravější a vykutálenější, ale především opět připraveni provést nějakou tu lumpárnu... Americký animovaný seriál.
PRIMA PRIMA
06:50
+
Nejlepší kamarádky Olivia, Andrea, Emma, Mia a Stephanie spolu žijí v legovém městečku a zažívají veselá dobrodružství. Dokud si navzájem pomáhají, poradí si s každým problémem... Dánsko-thajský animovaný seriál (2012)
07:20
+
Magický vesmír Magix chrání skupina pěti teenagerek. Jsou ďábelsky chytré, mají vymazlený styl a jsou to víly kouzelnice. Jsou Winx Club! Italsko-americký animovaný fantasy seriál (2005)
07:55
+
Světové novinky, nelítostné testy, koncepty budoucnosti v tradičním motoristickém magazínu (Premiéra)
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
05:45
+
Animované filmy pro děti
06:30
SHOW
+
Americká verze game show (2011). O vítězi rozhodne závěrečná nejtěžší disciplína
07:35
+
Jednoduché otázky, atraktivní ceny. Hra, ve které můžete rychle vyhrát. Přímý přenos (60 min)
NOVA CINEMA NOVA CINEMA
06:00
SERIÁL
+
Lorelai Gilmore měla bouřlivé mládí a dopustila se mnoha chyb. Teď doufá, že její dcera nepůjde v jejích šlépějích. Americký seriál.
06:45
SERIÁL
+
Čerstvá absolventka lékařské fakulty, doktorka Zoe Hartová, přijímá nabídku neznámého doktora Harleye Wilkese. Odchází pracovat do malého městečka v Alabamě. Na místě ji ale čeká velké překvapení. Dr. Wilkes je mrtvý a ona zdědila jeho ambulanci... Americký komediální seriál.
07:30
DRAM
+
Černošská dívka Angie, je vychovávána jako správná dcera kazatele. Otec jí od malička vštěpuje neochvějnou víru v Boha, pokoru a skromnost. Jenže mladá žena zatouží po svobodě a rozhodne se vyrazit do světa. Chce zkusit využít svůj okouzlující hlas a přidá se ke gospelové show. Ale brzy zjistí, že tenhle život na cestách není to, co si představovala. Nezbývá, než se vrátit zpět k otci, který jí zavrhl... Americký film.
PRIMA COOL PRIMA COOL
07:05
+
Američané se pokoušejí vybrat nejlepší borce, kteří je budou reprezentovat v Japonsku, rodišti soutěže Ninja faktor. Jen třicet nejlepších může pokračovat. Čeká je překážková dráha plná úkolů na samé hranici fyzických možností. Jediná chyba znamená nejen vypadnutí, ale také držkopád... Americká soutěžní show (2009)
07:30
+
Američané se pokoušejí vybrat nejlepší borce, kteří je budou reprezentovat v Japonsku, rodišti soutěže Ninja faktor. Jen třicet nejlepších může pokračovat. Čeká je překážková dráha plná úkolů na samé hranici fyzických možností. Jediná chyba znamená nejen vypadnutí, ale také držkopád... Americká soutěžní show (2009)
07:55
+
Hacker Darreck Yates sestrojil ovládací konzoli, která dokáže převzít kontrolu až nad 10 drony amerického vojska. Přístroj ovládá známá teroristka Margot Al-Harazi, která ho chce využít k teroristickému útoku... Volné pokračování slavného akčního seriálu (2014). Hrají K. Sutherland, Y. Strahovská, B. Bratt a další
PRIMA LOVE PRIMA LOVE
07:25
+
Známá britská kuchařka Nigella Lawsonová předvádí, jak uvařit nezapomenutelné pokrmy. Připravte si spolu s ní pikantní jídla, upravené exotické dobroty či jednoduché rychlovky... Britská kuchařská show (2010)
ÓČKO ÓČKO
06:00
HUDBA
+
klipy nonstop
ČT sport ČT sport
06:00
SPORT
+
Česko - Japonsko
Záznam utkání Světové ligy ve volejbalu mužů
HARMONIE TV HARMONIE TV
05:35
+
Videoklipy s dechovkou
Mix lidovek a hudebních evrgrýnů.
06:00
+
Hudební videoklipy
Hodina hudebních videoklipů.
07:00
+
Aktuální předpověď počasí.
Aktuální předpověď počasí s výhledem na 5 dní.
07:05
+
Luboš Xaver Veselý
Repríza talkshow Petra Zvěřiny se zajímavými hosty.
07:25
+
Helena Zeťová
Ani tetovací studio UZI nenabídne krásu bez bolesti. Repríza pořadu.
07:35
+
Videomemy s Bořkem Slezáčkem
Zajímavá, úsměvná i šokující videa z internetu, glosovaná Bořkem Slezáčkem.
|||
8:00
ČT1 ČT1
08:30
DOK
+
Vladimír Ráž
Vzpomínka na známého divadelního a filmového herce, od jehož úmrtí právě dnes uplyne 15 let (1993). Scénář M. Ducháč a M. Čepelka. Kamera J. Novotný. Režie I. Paukert
09:10
FILM
+
Malá televizní komedie o babičce a vnučce, které myslí na vdávání (1980). Hrají: D. Medřická, M. Kopecký, K. Slunéčková, V. Brodský, Z. Adamovská, S. Skopal a V. Dlouhý. Scénář M. Krejča. Kamera I. Koudelka. Režie Z. Podskalský
09:45
MAG
+
Karlovarsko a Břeclavsko
Tradiční výrobu, lidová řemesla a zajímavé technické památky těchto dvou regionů představí Iveta Toušlová a Josef Maršál
10:10
SERIÁL
+
První den v druhém životě
Televizní román o dramatických útěcích za hranice komunistického Československa (1996). Hrají: M. Dejdar, V. Cibulková, P. Zedníček, S. Laurinová, J. Dulava, T. Fischerová, J. Vajda, M. Sládečková, B. Mišík, M. Haasová, I. Racek, R. Brzobohatý a další. Scénář P. Kohout a J. Mašínová. Kamera V. Holloš. Režie M. Luther
11:15
SERIÁL
+
Winstonův ztracený večer
Britsko-kanadský kriminální seriál o muži, který ví, že pokrok nezastavíš (2013). Hrají: Y. Bisson, T. Craig, H. Joyová, J. Harris a další. Režie Don McCutcheon
ČT2 ČT2
09:00
DOK
+
Už je tady přelidněno
Svérázný řezbář z Loštic proměnil betlém v unikátní kroniku svého kraje. Připravil M. Strouhal
09:30
HUDBA
+
Erik Pardus a dechová kapela Lácaranka vás zvou na babské hody (2007). Režie R. Tesáček
09:55
DOK
+
O držitelích titulu Nositel tradice lidových řemesel, kteří jsou mistry svého oboru v domácích dílnách, na jarmarcích i ve svátečních chvílích
10:25
DOK
+
Svérázná dobrodružství Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse na cestách po zeměkouli (2004). Režie M. Kučera
10:55
DOK
+
Katalánsko
Neznámé letecké záběry ve francouzském dokumentu
11:05
DOK
+
Do nejvzdálenějších koutů zeměkoule. Historie dobývání vzdušného prostoru. Dokumentární cyklus BBC
NOVA NOVA
08:05
SERIÁL
+
Splněné sny
Vydavatel Maxa řeší finanční potíže časopisu propouštěním. Alžběta má jít mezi prvními. Zděšení v redakci vystřídá úleva, když velký šéf ozřejmí své plány. Chce s Alžbětou užívat společného stáří. Alžběta se smutkem nabídku odmítne, přišla pozdě. Zato Michelle s Politikem láskyplně zkoušejí hranice své vzájemné přizpůsobivosti. Seriál z prostředí redakce life-stylového časopisu.
09:15
SERIÁL
+
Charlie na své cestě do Paříže zahyne a Alan musí řešit nečekané problémy. Zjistí, že Charlieho dům je zatížen třemi hypotékami a navíc nedokáže splnit poslední přání Charlieho. Když hodlá bratrovy ostatky rozptýlit na pláži, narazí na neznámého muže, který se představí jako miliardář Walden Schmidt a právě se pokoušel spáchat sebevraždu ve vlnách oceánu. Od té chvíle se Alanův život změní v jedno velké dobrodružství... Desátá řada amerického seriálu nově s Ashtonem Kutscherem.
09:40
KOM
+
Čtyři nejlepší kamarádi byli neprávem obviněni z nastrojení duchařského žertíku a vyloučeni z Coolsvilleské střední. Spojili se, aby očistili své jméno a spolu s odvážným štěnětem Scooby-Doo vyřešili tu nadpřirozenou záhadu. Vydali se tak rovnou vstříc neutuchající legraci a dobrodružství... Americko-kanadská komedie.
11:20
KOM
+
Chevy Chase s rodinou se vydal na cestu do Evropy. Trasa Londýn - Paříž - Bavorsko - Řím je lákavá, ale všechno dopadlo jinak, než si představovali. Americká komedie.
PRIMA PRIMA
09:10
+
Ramona je velmi svérázná devítiletá dívka. Má velkou fantazii, ale je tak trochu nešika. Její otec přijde o práci a rodina se dostane do finanční tísně. Ramona nechce přijít o milovaný dům, a tak se rozhodne rodinu zachránit... Americká rodinná komedie (2010). Hrají J. Kingová, S. Gomezová, B. Moynahanová, J. Duhamel a další. Režie E. A. Rosenbaumová
11:25
+
Pojišťovacího agenta Reubena podvede jeho manželka hned na líbánkách. Spolužačka ze školy Jennifer Anistonová, se kterou se poté sblíží, je ve své povaze zcela jiná. Ještě že si Ben Stiller umí správně propočítat veškerá případná rizika... Americká romantická komedie (2004). Dále hrají P. S. Hoffman, A. Baldwin, H. Azaria a další. Režie J. Hamburg
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
08:40
DRAM
+
Jason se domníval, že jeho dědictvím bude spousta peněz. Ale dostalo se mu obrovského překvapení… Americký rodinný film (2006).
11:20
SERIÁL
+
Osobní kontakty, telefon a asistent Harry Klein - to jsou hlavní zbraně šéfinspektora mnichovské policie Stephana Derricka, který vyšetřuje případy vražd na základě dokonalého rozboru zločinu. Německý krimi seriál (1974-1998). V hlavních rolích H. Tappert a F. Wepper
NOVA CINEMA NOVA CINEMA
09:30
SERIÁL
+
Majitel galerie nahlásí zmizení dívky, známé malířky. Policisté zjistí, že žena měla značný psychický problém spojený s něčím špatným z jejího mládí... Americký krimi seriál.
10:20
SERIÁL
+
Dcera vlivného senátora byla nalezena utlučena u parku, kde drogoví dealeři prodávali své zboží. Sama mladá žena se léčila ze své závislosti na drogách na místní známé klinice. Patrick, který pochopí, že motivem vraždy byl rubínový náhrdelník, který mrtvá sebrala předtím svým rodičům, nastraží na lidi z vedení kliniky malou past... Pátá řada amerického krimi seriálu se Simonem Bakerem v hlavní roli.
11:10
SERIÁL
+
Rebecca se ukáže před Bobbym a Christopherem s informací, o které si myslí, že by mohla zachránit Southfork před těžbou ropy. Ann od svého ex obdrží srdcervoucí dárek, který totálně vytočí Bobbyho. J.R. se snaží vstoupit do hry Cliffa Barnese. John Ross požádá o pomoc svou matku, Sue Ellen. Od Marty obdrží překvapivou zprávu, která ho donutí dělat si starosti o Eleninu bezpečnost. Americký seriál.
PRIMA COOL PRIMA COOL
08:50
+
Jack Bauer získá plnou podporu CIA při pátrání po teroristce Margot Al-Harazi. Ředitel prezidentské kanceláře Mark Boudreau zfalšuje prezidentův podpis na příkazu k předání Jacka Bauera ruské vládě... Volné pokračování slavného akčního seriálu (2014). Hrají K. Sutherland, Y. Strahovská, B. Bratt a další
09:45
+
Becca pokračuje v hledání svého syna ve Francii, i když jde při tom o život i jí samotné. Pro jeho nalezení a záchranu je však ochotná udělat cokoliv... Americký akční seriál (2011). Hrají A. Juddová, S. Bean, K. Carradine, T. Voříšková, K. Roden a další
10:40
+
Graceland je luxusní sídlo na jihokalifornské pláži, které se stalo základnou pro elitní agenty FBI, DEA a celní stráže. Premiant mezi absolventy akademie FBI Mike Warren se těší na prestižní post ve Washingtonu. Místo toho je ale nečekaně poslán do Gracelandu. Nemá jen potírat zločin, ale i ohlídat svého šéfa Paula Briggse. Tento legendární agent je podezřelý z nezákonných aktivit... Americký krimiseriál vycházející ze skutečných událostí (2013). Hrají A. Tveit, D. Sunjata, V. Ferlitová a další
11:40
+
Tři dvoučlenné týmy musejí splnit úkoly související s nejznámějšími filmy světové kinematografie. Kdo je dokončí jako první, vyhraje kufřík peněz a výlet po filmových lokacích... Americká reality show (2013) (Premiéra)
PRIMA LOVE PRIMA LOVE
08:00
+
Duff je majitelem a šéfem cukrářství Charm City Cakes v Baltimoru. Se svými zaměstnanci a kolegy se věnují tvorbě netradičních dortů na zakázku. Podívejte se, jaké skvosty tito cukráři dovedou... Americká reality show (2008) (Premiéra)
08:30
+
Tribble pochází z Alabamy a po dosavadních nezdarech v lásce je rozhodnut najít tu pravou. Vybere si mezi dívkami z různých koutů země ženu svých snů? Americká seznamovací reality show (2011)
09:25
+
Splníme vaše sny o krásnějším bydlení
10:10
+
Mezi bohaté se vrací spisovatel, který napsal knihu o Davidu Clarkeovi. Právě tato kniha přesvědčila Amandu o vině jejího otce... Americký seriál (2011). Hrají E. VanCampová, M. Stoweová, G. Mann a další
11:05
+
Melinda Gordonová má zvláštní schopnost. Dokáže se spojit s nespokojenými dušemi, které bloudí mezi nebem a zemí, a odevzdat za ně vzkaz jejich blízkým... Pokračování amerického fantastického seriálu (2007). Hrají J. Love Hewittová, D. Conrad, A. Tygrová a další
11:55
+
Cath se snaží nemyslet na Vincenta, ale Tori nosí náhrdelník na veškeré společenské akce, a tak je to těžké. Agentka Landonová z FBI chce ukradený šperk zajistit. Není však jediná, kdo má o náhrdelník zájem. Na policejní okrsek vtrhne banda lupičů a všechny vezme jako rukojmí... Americký fantastický krimiseriál (2014). Hrají K. Kreuková, J. Ryan, B. White a další
ÓČKO ÓČKO
09:00
HUDBA
+
užij si léto po svém
09:05
HUDBA
+
klipy nonstop
10:00
HUDBA
+
žebříček třiceti nej hitů
ČT sport ČT sport
08:10
+
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
08:40
SPORT
+
Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Tentokrát navštívíme Špindlerův Mlýn, tak neváhejte a pojeďte s námi!
08:50
SPORT
+
Zpravodajství z průběhu soutěží v jihokorejském Kwangdžu
09:25
SPORT
+
Český skokový pohár 2015
Záznam z Velké ceny Frenštátu pod Radhoštěm
09:55
SPORT
+
Memoriál Jana Papouška Martinice
Záznam z 10. ročníku závodů v parkurovém skákání
10:25
SPORT
+
Reportáž z českého semifinále letošního ročníku, které se konalo v Olomouci
10:45
SPORT
+
Magazín o pozemním hokeji v Česku i zahraničí
11:15
DĚTI
+
V novém magazínu o adrenalinových sportech nabízíme skvělé kousky na wakeboardech v zatopeném paláci v Istanbulu a opravdu žhavou novinku ze světa snowboardingu. Britský cyklus
11:40
SPORT
+
Fotbalové ikony
Seriál o světových fotbalových legendách i současných hvězdách
HARMONIE TV HARMONIE TV
08:05
+
Automyčka Express
Zajímavá práce s Veronikou Petrovou pod dohledem kamery. Repríza.
08:35
+
Drsný stylista 05
09:05
+
Doktor Mesmer
Historická dráma je založená na skutočnom príbehu kontroverzného rakúskeho lekára Dr. Franza Antona Mesmera (Alan Rickman).
|||
12:00
ČT1 ČT1
12:00
MAG
+
Nejdůležitější události týdne v krajích
12:25
MAG
+
Jiřina Bohdalová v půlhodince inspirací a zajímavostí pro volný čas
12:50
DOK
+
Sardinie očima Jaroslava Skalického
Jak chutná Sardinie
13:00
ZPR
13:05
DĚTI
+
Mezi zloději žije chlapec s něžným jménem a tajemstvím. Dobrodružná pohádka (1985). Hrají: A. Navrátil, S. Matyáš, V. Ráž, D. Patrasová, V. Brabec, J. Pleskot, M. Masopust a další. Scénář H. Sýkorová a M. Kolařík. Kamera A. Kovács. Režie S. Simonová
14:10
DĚTI
+
Pohádka o statečné dívce a zámku s tajemstvím (1985). Hrají: V. Freimanová, J. Švandová, Z. Řehoř, I. Vyskočil, J. Andresíková, J. Štěpnička a další. Scénář podle F. Hrubína napsala M. Kristenová. Kamera V. Plicka. Režie L. Koutná
14:55
FILM
+
Zdenka Sulanová v českém hudebním filmu o dívce se stříbrným hlasem (1940). Dále hrají: L. Boháč, Z. Kabátová, J. Průcha, A. Nedošinská, F. Kreuzmann, F. Filipovský a další. Scénář I. F. Kubišta. Kamera J. Tuzar. Režie V. Binovec
ČT2 ČT2
12:00
DOK
+
Hitlerovy ženy
Soukromí říšského kancléře bylo vždy přísně střeženo. Teprve po jeho smrti se ukázalo, že se muž, "zasnoubený pouze se svou Říší", den před smrtí oženil s dlouholetou milenkou, Evou Braunovou. A nebyla to jediná žena v jeho životě. Německý dokumentární cyklus
12:50
DOK
+
Přistání na vodu
Zázračné přistání na řece Hudson bylo jen jedním z mnoha případů, kdy se vodní hladina stala jedinou možnou ranvejí v širokém okolí. Americký dokumentární cyklus
13:35
DOK
+
Putování hudebníka a filmaře Martina Kratochvíla po jedné z nejstarších obchodních tras světa. Dokumentární cyklus
14:00
FILM
+
Zálesácký ostrostřelec je v patách záhadnému zlosynovi, jenž by mohl být vrahem, který před lety zabil jeho bratra. Film na motivy románů Karla Maye vznikl v koprodukci západního Německa a Jugoslávie (1965). Hrají: P. Brice, S. Granger, L. Romanová, T. Hill, V. Medar a další. Režie Alfred Vohrer
15:30
SERIÁL
+
Krycí název: Nula
Tajným agentem Jejího Veličenstva na zapřenou. Premiérová řada britského rodinného sitcomu (2011). Hrají: D. Boyd, J. Wright, M. Baynton, T. Goodman-Hill, R. Statonová, D. Wellsová, R. Lindsay a další. Režie Ben Taylor
15:50
DOK
+
Kouzelná výprava za sluncem, barvami, nádhernou krajinou a historií. Francouzský dokument
NOVA NOVA
13:15
+
Soutěžní reality show, ve které je svatba nejen oslavou novomanželů, ale i skutečnou soutěží o to, která bude ta nejlepší. V napínavém pátém díle se dozvíme, která svatba byla nejlepší, a který pár získá vytouženou svatební cestu snů.
14:05
+
V další sérii soutěžní reality show nás čeká česko-skotská svatba Petry, která má opravdu velkorysý rozpočet 270 tisíc.
14:55
KOM
+
Majitelka malého knihkupectví Meg Ryan netuší, že se po internetu zamilovala do svého konkurenta Toma Hankse, který ji chce zničit! Americká romantická komedie.
PRIMA PRIMA
13:25
+
Susanne je rozhodnuta skoncovat s manželstvím, které ji ubíjí. Během výletu lodí sehraje svou smrt a s novým jménem a vizáží se pokusí začít nový život. Bývalý muž však něco tuší. Najme si soukromého detektiva, aby ji našel... Německý film (2008). Hrají M. Baumeisterová, B. Schir, H. Baum a další. Režie E. Onneken
15:30
+
Šéfinspektor Tom Barnaby zkoumá záhadné vraždy, do nichž jsou zapleteny dvě rodiny. Rodina Kirbyových je nadána zvláštním šestým smyslem, Ransomovi zase provádějí vědecké experimenty... Britský kriminální seriál (2005). Hrají J. Nettles, J. Hopkins, L. Howardová a další. Režie R. Holthouse
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
12:40
SERIÁL
+
Kromě práce a poslání je jeho velkou zálibou luštění kriminálních případů. A toho si na venkově užívá až až... Německý krimi seriál (2003-12).
14:40
DRAM
+
Vražda na videu
Peter Falk v roli geniálního detektiva Los Angeleské policie, který vyřeší každý případ. Americký krimi seriál (1968-2003) (71 min)
NOVA CINEMA NOVA CINEMA
12:15
SERIÁL
+
Lorelai Gilmore měla bouřlivé mládí a dopustila se mnoha chyb. Teď doufá, že její dcera nepůjde v jejích šlépějích. Americký seriál.
13:10
KOM
+
á pár týdnů a Washington zoufale shání prezidentského kandidáta. Volba padne na Chrise Rocka. Ten ale záhy zjistí, že je jen nastrčenou figurkou a rozhodne se, že si kampaň pořádně užije... Americká komedie.
14:55
DRAM
+
Od porážky vůdce mutantů uplynuly tři měsíce. Část mutantů byla pozatýkána, někteří z uprchlíků založili organizaci "Synové Batmana" a vyhlásili válku zločincům. Synové Batmana postupně převzali kontrolu nad městem... Americký animovaný film.
PRIMA COOL PRIMA COOL
12:40
+
Skupinka soutěžících se pokusí dobýt legendární pevnost Boyard. V několika náročných disciplínách musejí ukořistit klíče a indicie, aby měli co nejlepší výchozí pozici pro závěrečné získání zlatého pokladu... Nové díly kultovní francouzské zábavné hry (2007)
15:15
+
Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (2007 - 2008)
15:45
+
Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (2007 - 2008)
PRIMA LOVE PRIMA LOVE
12:55
+
Reba zjišťuje, že být svobodnou matkou je v dnešní době pěkná nádeničina. Musí se totiž starat nejen o svoje tři děti, ale i o zetě, vnučku, bývalého manžela a jeho neurotickou ženu... Americký sitcom (2001 - 2007). Hrají R. McEntireová, S. Howey, S. Pomersová a další
13:25
+
Daphne pošle Lily zprávu o tom, co za jejími zády udělal Marshall. Ten proto požádá Robin, Teda i Barneyho, aby jí vzali telefon a zprávu smazali... Americký sitcom (2013). Hrají J. Radnor, J. Segel, C. Smuldersová, N. P. Harris, A. Hanniganová a další
13:55
+
Konflikt Robin a Barneyho matky nabírá na obrátkách. A Ted bere svou prozatímní vyvolenou na výlet na nedaleký maják... Americký sitcom (2013). Hrají J. Radnor, J. Segel, C. Smuldersová, N. P. Harris, A. Hanniganová a další
14:25
+
Známý režisér Alfred Hitchcock právě natáčí svůj nový film Psycho, který má rozhodnout o jeho dalším osudu. Studio tomuto projektu příliš nevěří, a tak se musí Hitchcock zaručit zastavením vlastního majetku. Když pak režisér nečekaně onemocní, může natáčení zachránit jen jeho žena... Americký film o pozadí vzniku legendárního snímku (2012). Hrají A. Hopkins, H. Mirrenová, S. Johanssonová a další. Režie S. Gervasi
ÓČKO ÓČKO
12:00
HUDBA
+
největší hity všech dob
13:00
HUDBA
+
klipy nonstop
14:00
HUDBA
+
užij si léto po svém
14:05
HUDBA
+
klipy nonstop
ČT sport ČT sport
12:05
+
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
12:25
DOK
+
111 hodin
Dokument z průběhu Opel Handy Cyklo Maratonu 2014 - čtyřdenního extrémního závodu osob se zdravotním postižením a osob bez postižení napříč Českou a Slovenskou republikou
13:10
SPORT
+
Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport
13:25
SPORT
+
InCycle 2015
Magazín ze světa špičkové cyklistiky, který přináší rozhovory s hvězdami, zákulisí světových top týmů a reportáže z největších závodů
13:55
SPORT
+
Tour de France 2015
Přímý přenos 1. etapy nejslavnějšího cyklistického etapového závodu
HARMONIE TV HARMONIE TV
12:00
+
Cantina
Herec a moderátor Martin Zounar se předvede v roli FAJNŠMEKRA.
12:20
+
Repríza pořadu Drobnosti Milana Drobného.
13:10
+
Mercedes CLK DTM AMG
Repríza Auto - moto magazínu Motosvět.
13:30
+
Repríza pořadu Siesta s Petrou Černockou.
14:30
+
Zmizelí sousedé
15:05
+
Jan Přeučil
Rapríza talkshow Evy Decastelo se zajímavými hosty.
15:35
+
Aktuální předpověď počasí.
Aktuální předpověď počasí s výhledem na 5 dní.
15:40
+
Luboš Xaver Veselý
Talkshow Petra Zvěřiny se zajímavými hosty.
|||
16:00
ČT1 ČT1
16:40
DOK
+
Letos by se dožil 80 let výrazný herec nejen malých rolí Karel Augusta, na kterého vzpomínají A. Augustová, B. Poloczek, L. Županič, S. Fišer, A. Barla, J. Soukup a řada dalších (2003). Režie M. Dolenský
17:35
SERIÁL
+
Tragédie v Marsdonu
Dobrý detektiv vidí všechno a všechno si také pamatuje. David Suchet v hlavní roli britského seriálu, natočeného podle literární předlohy Agathy Christie (1991). Dále hrají: H. Fraser, P. Jackson, D. Barrit, I. McCulloch, G. Alexanderová, A. Careyová, N. Duncan a další. Režie Renny Rye
18:25
MAG
+
Vaříme s mistrem kuchařem Jaroslavem Sapíkem (2011). Připravil M. Froyda
18:55
+
Hlavní události a předpověď počasí
19:00
ZPR
+
Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě
19:45
PUB
+
Marek Eben z Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech
ČT2 ČT2
16:45
DOK
+
Border kolie si zcela právem získaly pověst nejlepších ovčáckých psů. Že jsou absolutními mistry ve svém oboru, to pravidelně dokazují i na světových šampionátech v pasení ovcí. Německo–francouzský dokument
17:40
DOK
+
Svádění druhého pohlaví v sobě zahrnuje rafinované lsti, překvapivé strategie a fascinující projevy. Dokument z kolekce BBC Earth
18:30
PUB
+
Výběr toho nejzajímavějšího ze světové výstavy EXPO v italském Miláně
18:45
DĚTI
+
Pohádky z mechu a kapradí
18:55
DOK
+
Umění být svobodné
Také vám ve škole neustále opakovali, že v přírodě je samec vždy silnější než samice, že je to král, že představuje jedinou záruku existence druhu? My se s těmito tradovanými fakty nespokojíme. A co na to žirafy? Francouzský cyklus
NOVA NOVA
17:15
KOM
+
Agentka FBI Sandra Bullock se stala mediální hvězdou, ale velmi jí to komplikuje práci. Proto souhlasí, že se stane "novou tváří FBI" a bude zastupovat úřad na veřejnosti a v médiích. Když jsou ale v Las Vegas uneseni její kamarádi ze soutěže Miss, tak se její pud bojovat proti zločinu rychle vrátí. Pokud jde o pomoc přátelům, neexistuje nic, co by jí zastavilo... Americká komedie.
19:30
ZPR
+
Sportovní noviny, Počasí
PRIMA PRIMA
17:35
+
Gondíci s. r. o., rady zaručené, možnosti neomezené! Bydlení, zahrada, design, zdraví, inspirace, styl i zábava. Adéla a Dalibor vědí jak na to!
19:40
+
Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet! (Premiéra)
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
16:25
FILM
+
Anna je úspěšná moderátorka a v životě jí všechno vychází. Ale jen do chvíle než se objeví její otec a nevlastní sestra, na které se snažila dávno zapomenout. Hroutí se jí život a v tom se objeví ON... Německý romantický film (2012).
19:00
SERIÁL
+
V paláci sultána Süleymana vládne nenávist a lsti. Kam až sahá moc intrikánky Hürrem Sultan? Nové díly tureckého výpravného seriálu (2013).
NOVA CINEMA NOVA CINEMA
16:25
KOM
+
Půvabná rehabilitační sestra Linda Fiorentino se rozhodne využít kriminální minulosti jednoho z pacientů, aby si vylepšila životní úroveň. Je to správné rozhodnutí. Kriminálníkem totiž není nikdo jiný než sympatický Paul Newman. Americká krimi komedie.
18:05
DOB
+
Max, bystrý chlapec s bohatou fantazií, se občas cítí opuštěný a snaží se upoutat pozornost své zaneprázdněné matky i dospívající sestry tím, že zlobí. Když jednoho dne chlapec své řádění přežene, matka se rozzlobí a pošle ho spát bez večeře. Nešťastný Max uniká do světa své fantazie, který je plný obrovských příšer a díky nim si uvědomí, že pokud nechce ztratit vlastní rodinu, musí se naučit správně jednat s lidmi a dávat najevo, co cítí... Americký dobrodružný film.
PRIMA COOL PRIMA COOL
16:15
+
Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (2007 - 2008)
16:45
+
Pět Youtuberů, dva hráči a překvapivý host v mixu bláznivé zábavy z jednoho pražského bytu hostitele Aliho
17:20
+
Herní magazín o novinkách na počítačové scéně. Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview... Přesně to, co máte rádi a na co čekáte. Hrajte s námi! (Premiéra)
17:55
+
Magazín o novinkách ve světě mobilních aplikací. Testy, recenze, rozhovory, novinky, tipy, triky... Proměňte svůj telefon nebo tablet v našlapaného pomocníka! To nejzajímavější ze světa aplikací! Moderují M. Tuček a I. Frühlingová (Premiéra)
18:30
+
Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (2007 - 2008)
18:55
+
Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (2007 - 2008)
19:30
+
Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (2007 - 2008)
PRIMA LOVE PRIMA LOVE
16:25
+
Ředitele střední školy kdosi zastřelí v jeho autě. Policie zjistí, že se vracel z bouřlivého jednání s rodiči a zaměstnanci. Většina z nich nesouhlasila se změnami, které chtěl ve škole provést... Americký kriminální seriál (2011). Hrají K. Sedgwicková, R. Gossett, J. K. Simmons a další
17:15
+
Známá britská kuchařka Nigella Lawsonová předvádí, jak uvařit nezapomenutelné pokrmy. Připravte si spolu s ní pikantní jídla, upravené exotické dobroty či jednoduché rychlovky... Britská kuchařská show (2010)
17:55
+
Světoznámý šéfkuchař Gordon Ramsay ve snaze pozvednout místní gastronomii radí způsobem sobě vlastním majitelům restaurací, v čem dělají chyby a čím by naopak nalákali víc zákazníků. Tentokrát řádí v USA... Americká reality show (2007)
18:55
+
Reba zjišťuje, že být svobodnou matkou je v dnešní době pěkná nádeničina. Musí se totiž starat nejen o svoje tři děti, ale i o zetě, vnučku, bývalého manžela a jeho neurotickou ženu... Americký sitcom (2001 - 2007). Hrají R. McEntireová, S. Howey, S. Pomersová a další
19:20
+
Robin je smutná, protože její matka nepřijede na svatbu. Lily s Barneym se ji proto snaží rozveselit vzpomínkou na noc, kdy Barney přijal výzvu svého života... Americký sitcom (2013). Hrají J. Radnor, J. Segel, C. Smuldersová, N. P. Harris, A. Hanniganová a další
19:50
+
Barney s bratrem se dohadují, s koho tátou se jejich máma dá znovu dohromady. Ted se stane obětí "Zabkatáže" a Daphne se z ničeho nic začne zlobit na Marshalla... Americký sitcom (2013). Hrají J. Radnor, J. Segel, C. Smuldersová, N. P. Harris, A. Hanniganová a další
ÓČKO ÓČKO
18:00
HUDBA
+
talk show s Mírou Hejdou
18:30
HUDBA
+
klipy nonstop
ČT sport ČT sport
17:50
SPORT
+
Den s Petrem Čechem
Jeden den se slavným fotbalovým brankářem
18:05
SPORT
+
Česko - Japonsko
Přímý přenos utkání Světové ligy ve volejbalu mužů
HARMONIE TV HARMONIE TV
16:00
+
Matouš Rajmon
Ani tetovací studio UZI nenabídne krásu bez bolesti.
16:10
+
Videomemy s Bořkem Slezáčkem
Zajímavá, úsměvná i šokující videa z internetu, glosovaná Bořkem Slezáčkem.
16:40
+
V zubní ordinaci
Zajímavá práce s Veronikou Petrovou pod dohledem kamery.
17:10
+
Life caffe
Herec a moderátor Martin Zounar se předvede v roli FAJNŠMEKRA.
17:30
+
Drobnosti Milana Drobného.
18:20
+
Snow Scooter
Auto - moto magazín Motosvět.
18:40
+
Siesta s Petrou Černockou.
19:40
+
Aktuální předpověď počasí.
Aktuální předpověď počasí s výhledem na 5 dní.
19:45
+
Drsný stylista 08
|||
20:00
ČT1 ČT1
20:10
ZÁB
+
Zábavná show, kde největší hvězdou je příroda sama. Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen vás provedou pořadem, u kterého se budete divit, žasnout a bavit. Účinkují: S. Pogodová, D. Kobzanová, F. R. Čech a M. Čermák. Režie A. Rezek
21:20
ZÁB
+
Václav Postránecký uvádí nejúspěšnější scénky podle přání televizních diváků (2010). Účinkují: J. Bohdalová, V. Dvořák, O. Kaiser, J. Lábus, J. Korn, I. Mládek, B. Polívka, A. Goldflam, N. Konvalinková a další. Režie F. Polák
22:15
DĚTI
+
Louis de Funes a Bourvil ve válečné vřavě. Nezbylo jim, než být stateční. Slavná francouzská komedie (1966). Dále hrají: Terry-Thomas, B. Sterzenbach, M. Marshall, C. Brook, A. Parisyová, C. Brossetová a další. Scénář a režie Gérard Oury
ČT2 ČT2
20:00
HUDBA
+
Přímý přenos slavnostního koncertu, jímž vyvrcholí Dny lidí dobré vůle. Na prostranství před velehradskou bazilikou vystoupí kromě Zlínské filharmonie Jiří Pavlica s Hradišťanem, pěvecký sbor Stojanova gymnázia, Nezmaři, skupina No name a řecký pravoslavný sbor. Režie V. Fatka
21:15
FILM
+
Susan Sarandonová v roli advokátky, chránící malého svědka. Americký film podle bestselleru Johna Grishama (1994). Dále hrají: B. Renfro, T. L. Jones, A. LaPaglia, M. L. Parkerová, J. T. Walsh, A. Edwards a další. Režie Joel Schumacher
23:10
SERIÁL
+
Tělo v lese
Kodaňští kriminalisté za pomoci psychologa pátrají po sériových vrazích. Dánská detektivní série (2010). Hrají: L. Bachová, J. Cedergren, L. Mikkelsen, L. Winther Andersenová a další. Režie Birger Larsen
NOVA NOVA
20:20
DOB
+
Harry nastupuje do prvního ročníku kouzelnické školy a čeká ho dobrodružství, které si nedokázal představit ani ve svých nejsmělejších snech. Musí se utkat se zlým čarodějem Voldemortem! Americko-britský film.
23:15
KOM
+
Jako desetiletý odmítl Dane Cook na večírku políbit ráznou dívku, ta ho proklela a od té doby ho pronásleduje smůla v lásce. Každá žena, se kterou si začne, se brzy provdá, ovšem za někoho jiného. Když se na scéně objeví Jessica Alba, je třeba kletbu zlomit... Americká komedie.
PRIMA PRIMA
20:15
+
Tajný agent Arnold Schwarzenegger je postrachem všech teroristů. Jenom vlastní rodina ho nebere vážně... Americká akční komedie (1994). Dále hrají J. L. Curtisová, T. Arnold, B. Paxton, T. Carrereová a další. Režie J. Cameron
23:15
+
Když se u pláží rekreačního městečka začnou ztrácet lidé a moře vyplaví tělo kosatky s obřími kousanci, je si policejní náčelník jistý, že se opět objevil bílý lidožravý žralok. I přes jeho naléhání však vedení města odmítá uzavřít pláže a vyhlásit pohotovost... Americký thriller (1978). Hrají R. Scheider, L. Garyová, H. Murray a další. Režie J. Szwarc
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
20:15
+
Aleš Cibulka a jeho VIP hosté v nové soutěžní show pro celou rodinu (71 min)
21:40
+
Nahlédněte spolu s námi do světa hvězd a jejich nejbližších. Hosty pořadu jsou Zora Jandová a Zdenek Merta
22:15
+
Co na srdci, to na jazyku! Aleš Cibulka a jeho zvídavé otázky na slavné hosty Petra Jablonského, Luďka Sobotu, Otu Černého, Dalimila Klapku nebo Pavla Dobeše.
23:30
+
Václav Vydra, Michal Novotný a Ruda z Ostravy uvádějí soutěž, kde vítězný vtip dostane speciální prémii. Host pořadu Václav Noid Bárta
NOVA CINEMA NOVA CINEMA
20:00
KOM
+
Usedlý kardiochirurg Andy Garcia přijíždí na univerzitu Middleton, aby spolu se synem vybral tu nejlepší vysokou školu. Se stejnými úmysly přijíždí do kampusu i energická podnikatelka Vera Farmiga se svou ctižádostivou dcerou. Jejich cesty se záhy zkříží a z náhodného setkání dvou lidí se zrodí něco víc... Americká romantická komedie.
22:10
KOM
+
Cuba Gooding Jr. a Horatio Sanz se shodou náhod ocitli na lodi plné homosexuálů. Situace se ještě víc zkomplikuje, když na palubu přistoupí skupinka trosečnic - švédských modelek... Americko-německá komedie.
23:50
KOM
+
Silvio je usedlý policista, který má rád svůj klid. Do terénu chodí dost nerad, protože mu obvykle akce proti zločincům moc nevycházejí. Zato kolega Vasko z protidrogového je jeho přesným opakem. Vrhá se do každé akce po hlavě, vypadá jako vagabund, aby lépe splynul s ?pracovním prostředím?, a zatáhne svého elegantního a opatrného kolegu do riskantního případu, který mu byl ke všemu odebrán... Italská komedie.
PRIMA COOL PRIMA COOL
20:00
+
Během první výpravy na Mars ztratí Země kontakt s posádkou. Na její záchranu je vyslána další mise, kterou však zasáhne roj mikrometeoritů. V blízkosti neovladatelné lodi se naštěstí nachází funkční vesmírná sonda. Astronauty čeká nelehký úkol, musejí se dostat k sondě, přistát s ní na Marsu, a poté se i vrátit v pořádku zpět na Zemi... Americký dobrodružný vědeckofantastický film (2000). Hrají G. Sinise, T. Robbins, E. Nealová a další. Režie B. de Palma
22:35
+
Po svržení režimu Saddáma Husajna má jednotka důstojníka Millera za úkol pátrat v Iráku po zbraních hromadného ničení. Během rutinního průzkumu jsou vojáci postupně vtaženi do špinavé hry bez pravidel. Miller se ale nehodlá vzdát... Americký akční film (2010). Hrají M. Damon, G. Kinnear, J. Isaacs a další. Režie P. Greengrass
PRIMA LOVE PRIMA LOVE
20:15
+
Claudia pracuje jako chůva v bohaté rodině. Když dojde v domě jejích zaměstnavatelů k loupežné vraždě, stává se hlavním podezřelým její bratr s problematickou minulostí. Claudia dostává výpověď, je však rozhodnuta pátrat na vlastní pěst a zjistit, kdo jiný znal rodinné zvyky tak dobře jako ona... Kanadský kriminální film (2009). Hrají H. Duffová, J. Steenová, E. Johnson a další. Režie D. Jackson
22:20
+
Bývalého policistu Charlieho pustili po dvanácti letech z vězení, kde seděl za vraždy, které nespáchal. Teď jako detektiv vyšetřuje smrt muže, který zahynul při výbuchu sporáku, u něhož kdosi poškodil hořák. Muž měl při sobě dokumenty znějící na dvě různá jména... Americký kriminální seriál (2007). Hrají D. Lewis, S. Shahiová, B. Langtonová a další
23:15
+
Mezi námi žijí lidé se zvláštními libůstkami. Pojídají plasty, čisticí prostředky, molitan, pijí lak na nehty, nocují se zapnutým fénem, chovají tisíce koček. Většina z nich by se však své závislosti ráda zbavila... Americký dokumentární cyklus (2010)
23:45
+
Ředitele střední školy kdosi zastřelí v jeho autě. Policie zjistí, že se vracel z bouřlivého jednání s rodiči a zaměstnanci. Většina z nich nesouhlasila se změnami, které chtěl ve škole provést... Americký kriminální seriál (2011). Hrají K. Sedgwicková, R. Gossett, J. K. Simmons a další
ÓČKO ÓČKO
20:00
HUDBA
+
české a slovenské klipy
21:00
HUDBA
+
zábavná videa z netu
21:05
HUDBA
+
největší hity všech dob
22:00
HUDBA
+
dance music pro všechny
ČT sport ČT sport
20:00
SPORT
+
IAAF Diamond League 2015 Paříž
Přímý přenos osmého závodu seriálu nejprestižnějších světových atletických mítinků
22:00
SPORT
+
Aktuální informace ze světa sportu
22:15
SPORT
+
Tour de France 2015
Sestřih nejdůležitějších momentů 1. etapy
23:05
SPORT
+
Zpravodajství z průběhu soutěží v jihokorejském Kwangdžu
HARMONIE TV HARMONIE TV
20:15
+
French Open 2014
Podívejte se s naší kamerou do zákulisí velkých sportovních událostí.
20:50
+
Dannie - Pudová - Zimová
Talkshow Evy Decastelo se zajímavými hosty.
21:20
+
TV rockparáda – červen 2015
První česká rocková televizní hitparáda.
22:25
+
Aktuální předpověď počasí.
Aktuální předpověď počasí s výhledem na 5 dní.
22:30
+
Plastické operace v přímém přenosu
Plastické operace pětice vybraných žen v přímém přenosu.
22:40
+
Life caffe
Herec a moderátor Martin Zounar se předvede v roli FAJNŠMEKRA.
23:00
+
MUDr, Patrik Paulis - plastiský chirurg
Erotikon s Paulou Wild je lechtivá show nejen o erotice.
23:30
+
Eroskop - střelec
Erotický horoskop pro střelce na červen
|||
00:00
ČT1 ČT1
00:15
FILM
+
Jean Reno jako špión a Christian Clavier jako blb s dýmkou ve francouzské komedii, v níž manželské závazky ustupují vyšším zájmům (1990). Dále hrají: I. Renauldová, V. Lemercierová, J. Francois a další. Režie Jean-Marie Poiré
02:00
SERIÁL
+
Zabou
Ani proslulý kriminalista neunikne stínům minulosti. Náhodné setkání po letech vtahuje Schimanského do sítě organizovaného zločinu. Epizoda z německého kriminálního cyklu (1987). Hrají: G. George, E. Feik, C. Messnerová a další. Režie Hajo Gies
03:35
ZÁB
+
Zábavná talk show Karla Šípa. Účinkují: B. Polívka, B. Vaculíková a D. Frynta. Režie V. Polesný
04:20
ZÁB
+
Zábavná talk show Haliny Pawlowské, tentokrát na téma "jak využít roli" (2004). Spoluúčinkují D. Havlová a J. Kukura. Režie: H. Pawlowská, P. Ryšavý a K. Czaban
04:50
MAG
+
Recyklovaný obývací pokoj na retro vlně (2012). Magazín o kultuře bydlení
ČT2 ČT2
00:40
SERIÁL
+
Americký seriál z lékařského prostředí (2013). Hrají: V. Rhames, J. Bamber, J. Finniganová, B. Irwin, K. Sim, S. Raová, E. Swallowová, A. Molina a další. Režie Bill D'Elia
01:25
MAG
+
Duchovní doteky Marcely Březinové
O svobodě, cestách života a písních z duše se známou zpěvačkou a jejími přáteli. Režie I. T. Grosskopfová
01:55
DOK
+
První komunista?
Pro někoho český vlastenec, pro jiného arcikacíř, nebo také vzorový revolucionář. Nový dokumentární cyklus o málo známých souvislostech historie. Režie M. Kučera
02:40
MAG
+
Za tajemstvím Punkvy
Arnošt Goldflam a Josef Polášek na dobrodružné výpravě po tajuplných zákoutích největšího jeskynního systému v České republice - krasového podzemí Amatérské jeskyně a propasti Macocha (2008). Režie P. Jirásek
03:00
PUB
+
Rozhovor Antonína Přidala s Magdou Vašáryovou (1993)
03:40
HUDBA
+
Medailon textařky Růženy Sypěnové (2003). Režie R. Tesáček
04:15
MAG
+
Příběhy dětí a jejich rodičů, do jejichž života vstoupila zákeřná nemoc - rakovina. Dokument z Kliniky dětské onkologie v Brně (2006). Scénář a režie P. Baran
04:45
DOK
+
Dokument o životě a díle Jana Blažeje Santiniho (2000). Režie M. Dvořáček
NOVA NOVA
01:10
KOM
+
Chevy Chase s rodinou se vydal na cestu do Evropy. Trasa Londýn - Paříž - Bavorsko - Řím je lákavá, ale všechno dopadlo jinak, než si představovali. Americká komedie.
03:15
TALK
+
Nejlepší doktor je sex!
Zastavení nad tématy, která nestárnou. Uvádí Martin Veselovský.
04:20
SERIÁL
+
Splněné sny
Vydavatel Maxa řeší finanční potíže časopisu propouštěním. Alžběta má jít mezi prvními. Zděšení v redakci vystřídá úleva, když velký šéf ozřejmí své plány. Chce s Alžbětou užívat společného stáří. Alžběta se smutkem nabídku odmítne, přišla pozdě. Zato Michelle s Politikem láskyplně zkoušejí hranice své vzájemné přizpůsobivosti. Seriál z prostředí redakce life-stylového časopisu.
PRIMA PRIMA
01:40
+
Konfliktní kněz Alex Bernier pomáhá vyšetřovat úmrtí francouzského ambasadora. Setká se přitom s "pojídačem hříchů". Tento člověk dokáže z kohokoli vysát všechny hříchy, a udělit tak hříšníkovi vykoupení. Bohužel však právě hledá svého nástupce... Americko-německý horor (2002). Hrají H. Ledger, M. Addy, S. Sossamonová a další. Režie B. Helgeland
03:30
+
Neznámé úmysly Vyšetřovatel pojišťovny Byfield je nalezen otrávený ve svém autě. Zprvu vše vypadá jako sebevražda, ale brzy vyjde najevo, že Byfield nezemřel na otravu výfukovými plyny, ale na otravu kyanidem. Do případu je zapleten i profesor Dalton, vedoucí cambridgeské patologické laboratoře pro odhalování závažných zločinů. Jeho tým bude mít plné ruce práce, aby očistil jméno svého šéfa... Legendární britský krimiseriál (2009). V hlavních rolích T. Ward, W. Gaminara a E. Foxová
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
01:10
THRIL
+
Sedmnáctiletá dívka prožívá svoji první lásku. Jenže naneštěstí to je násilník... Kanadský film (2010).
02:55
+
Stačí mít vyvinutý instinkt... Týdeník o lidské intimitě a všem, u čeho se možná trochu začervenáte
04:10
DOK
+
Třetí řada italského romantického seriálu (2006).
NOVA CINEMA NOVA CINEMA
01:50
KOM
+
Jako desetiletý odmítl Dane Cook na večírku políbit ráznou dívku, ta ho proklela a od té doby ho pronásleduje smůla v lásce. Každá žena, se kterou si začne, se brzy provdá, ovšem za někoho jiného. Když se na scéně objeví Jessica Alba, je třeba kletbu zlomit... Americká komedie.
03:25
KOM
+
Cuba Gooding Jr. a Horatio Sanz se shodou náhod ocitli na lodi plné homosexuálů. Situace se ještě víc zkomplikuje, když na palubu přistoupí skupinka trosečnic - švédských modelek... Americko-německá komedie.
PRIMA COOL PRIMA COOL
00:45
+
Pět Youtuberů, dva hráči a překvapivý host v mixu bláznivé zábavy z jednoho pražského bytu hostitele Aliho
01:15
+
Herní magazín o novinkách na počítačové scéně. Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview... Přesně to, co máte rádi a na co čekáte. Hrajte s námi!
01:45
+
Magazín o novinkách ve světě mobilních aplikací. Testy, recenze, rozhovory, novinky, tipy, triky... Proměňte svůj telefon nebo tablet v našlapaného pomocníka! To nejzajímavější ze světa aplikací! Moderují M. Tuček a I. Frühlingová
02:15
+
Po svržení režimu Saddáma Husajna má jednotka důstojníka Millera za úkol pátrat v Iráku po zbraních hromadného ničení. Během rutinního průzkumu jsou vojáci postupně vtaženi do špinavé hry bez pravidel. Miller se ale nehodlá vzdát... Americký akční film (2010). Hrají M. Damon, G. Kinnear, J. Isaacs a další. Režie P. Greengrass
03:55
+
Skupinka soutěžících se pokusí dobýt legendární pevnost Boyard. V několika náročných disciplínách musejí ukořistit klíče a indicie, aby měli co nejlepší výchozí pozici pro závěrečné získání zlatého pokladu... Nové díly kultovní francouzské zábavné hry (2007)
PRIMA LOVE PRIMA LOVE
02:45
+
Mezi námi žijí lidé se zvláštními libůstkami. Pojídají plasty, čisticí prostředky, molitan, pijí lak na nehty, nocují se zapnutým fénem, chovají tisíce koček. Většina z nich by se však své závislosti ráda zbavila... Americký dokumentární cyklus (2010)
03:10
+
Pohodlně se posaďte a z klidu domova si prohlédněte ty nejlepší, nejhezčí, nejzajímavější či nejdražší hotely na celém světě... Závěr francouzského dokumentárního cyklu (2006)
04:05
+
Alise se dosud nepodařilo najít pravou lásku. Ani v pracovním životě se jí příliš nedaří. Je však rozhodnutá se nevzdat. Vrací se do rodného města a začíná žít nový život. Podaří se jí ho sdílet se sympatickým Christianem? Německý romantický seriál (2009). Hrají T. Scholzeová, J. Hartmann, A. Zimmermannová a další
04:50
+
Dokáže změnit váš život, když si vyměníte jídelníček s někým, kdo je váš přesný opak? Přežije obézní člověk hladovění, jaké podstupuje vychrtlík? A může extrémní hubeňour vůbec fyzicky spořádat obří porce a půlnoční svačinky? Uvidíte v britské reality show (2011)
ÓČKO ÓČKO
00:35
HUDBA
+
tady není velký špatný
02:35
HUDBA
+
proud klipů se vzkazy diváků Óčka
ČT sport ČT sport
00:15
SPORT
+
Česko - Japonsko
Záznam utkání Světové ligy ve volejbalu mužů
02:10
SPORT
+
IAAF Diamond League 2015 Paříž
Záznam osmého závodu seriálu nejprestižnějších světových atletických mítinků
04:10
SPORT
+
Magazín o pozemním hokeji v Česku i zahraničí
04:35
SPORT
+
Tour de France 2015
Sestřih nejdůležitějších momentů 1. etapy
HARMONIE TV HARMONIE TV
00:00
+
České a slovenské videoklipy
Pohoda s českými a slovenskými videoklipy
00:35
+
Taneční videoklipy
Hodina videoklipů nejen taneční hudby.
01:35
+
Videoklipy s dechovkou
Mix lidovek a hudebních evrgrýnů.
02:00
+
Hudební videoklipy
Hodina hudebních videoklipů.
03:00
+
České a slovenské videoklipy
Pohoda s českými a slovenskými videoklipy
03:35
+
Taneční videoklipy
Hodina videoklipů nejen taneční hudby.
04:35
+
Videoklipy s dechovkou
Mix lidovek a hudebních evrgrýnů.